-Sipariş Verebilmek İçin Üye Olmam Gerekiyor Mu?

   Dilerseniz üye olmadan da VAOV'dan sipariş verebilirsiniz.


-Ödeme Sayfanız Ne Kadar Güvenli? Güvenli Alışveriş Yapabilir Miyim?

   Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu sebeple sipariş vermeye başladığınız andan, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3. kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görülememekte, VAOV tarafından kayıt edilmemektedir. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen VAOV.com.tr’yi güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür.


-Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

   Siparişinizin durumunu web sitemizde bulunan sipariş takibi bölümünden öğrenebilirsiniz. Siparişinizin hazırlanmasından teslimatına kadar tüm aşamaları, sipariş oluştururken belirtmiş olduğunuz e-posta ile gelecek bilgilendirmelerden takip edebilirsiniz.


-Kargo İle Ürün Gönderimi Ücretli Mi? Kargo Ücreti Ne Kadar?

   Kargo ücreti tüm Türkiye için ücretsizdir.


-Ürün Teslim Süresi Ne Kadardır?

   Seçtiğiniz ürünün ödemesini gerçekleştirdikten sonra ürününüz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

   Kargolanan ürününüzü size iletilecek olan kargo takip numarası ile takip edebilirsiniz.

   Ürünleriniz kargo şirketinin durumuna ve bulunduğunuz bölgeye göre maksimum 7 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.-Siparişimdeki Ürün Stoklarda Yoksa Nasıl Bir Yol İzlenir?


   Ürünün stokta kalmaması durumunda alıcıya ürünün stoklara tekrar girme süresi ile ilgili bilgi verilir. Müşteri eğer beklemek istemez ise ücret iadesi yapılır.-Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?


   Kargoyla ulaştırılmayan ürünler için: İletişim sayfasındaki çağrı merkezi, e-mail,  veya whatsapp kanalımızı kullanarak talebinizi iletebilirsiniz.

   Kargolu gönderiler için siteden iade kodu almanız gerekmektedir.

   İade koduna sipariş takip bölümünden veya hesabım adımında siparişlerim sayfasından “Ürünü İade Et” adımını seçerek ulaşabilirsiniz.

   İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, tüm aksesuarları orijinal kutusu ve fatura/irsaliye birlikte kargoya iade kodunuzu ileterek ücretsiz gönderebilirsiniz.

   İade kodunu ürünü teslim aldığınız günden sonraki 14 gün içinde oluşturabilirsiniz.

   İade kodunu aldıktan sonra ürün iadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekir.

   İade kodu ile gönderilmeyen ürün iadelerinin kargo ücreti müşterilerimize aittir.

   Ürünü iade ettikten sonra sizden iade kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, iade kodunuzu lütfen saklayınız.-Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

   Henüz hazırlık aşamasına alınmayan siparişlerinizi İletişim sayfamızda yer alan herhangi bir kanal ile bize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

   Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse teslim almadan ürünü geri gönderebilirsiniz. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür. Ürün geri döndükten sonra kontrol edilerek siparişin iadesi yapılır.


   İade/İptal Yaparsam Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?


   Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden itibaren en geç 14 gün içinde bankanıza geri ödeme yapılır ve size kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla gönderilir.


   Kargoyla ulaştırılan ürünler eğer kargoya verildiyse ürünün teslim alınmadan iade gönderilmesi gerekir ve ürün geri döndükten sonra siparişin iadesi yapılır. Ürünün kargodan geri dönme süresi tahmini 1-3 iş günüdür.-Ürünümü İade Ederken Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?

   Gönderim kodu ile gönderdiğiniz ürünlerin kargo masraflarını ödemezsiniz.

   İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri kargo firması ile iade gönderim kodunuz kullanarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

   İade gönderim kodu ile gönderilmeyen tüm iadelerin ücreti müşterilerimize ait olacaktır. İade gönderim koduna sipariş takip bölümünden “ürünü iade et” adımını seçerek ulaşabilirsiniz.