NATURES SUNSHINE

Sayfa Görünümü :
Hızlı Bak

Alfaalfa NSP

(0)
104.50 ₺

-Kan kolesterol seviyelerini düşürür ve ateroskleroz gelişimini engeller.-Enflamasyonun şiddetini azaltır.-Diyabet hastalıklarının seyrini hafifletir ve iyileştirir.Yonca(alfaalfa), proteinleri parçalayan enzimler içerir ve önemli bir klorofil, birçok vitamin ve mineral kaynağıdır. Çok geniş bir etki yelpazesine sahiptir.Erozyonların,ülserin,açık y..

Hızlı Bak

Devedikeni

(0)
239.50 ₺

-Karaciğer detoksifikasyon işlevini geliştirir.-Hepatoprotektif etkiye sahiptir.-Antiinflamatuar özelliklere sahiptir.-Cildi iyileştirir.-Safra salgılanmasını arttırır. Deve Dikeni, karaciğeri tedavi etmek için binlerce yıldır kullanılmaktadır. Antioksidan koruma düzeyini artırmak dahil olmak üzere, öncelikle karaciğerin detoksifikasyon işlevi..

Hızlı Bak

Dulavratotu

(0)
124.00 ₺

-Gastrointestinal sistemin çalışmasını aktive eder ve safra salgısını arttırır.-Hepatoprotektif ve antialerjik etkiye sahiptir.-Cilt durumunu iyileştirmeye yardımcı olur.Dulavratotu vücuttan çeşitli toksinleri çıkarabilir, analjezik antienflamatuar,idrar söktürücü,antibakteriyel ve antifungal etkiye sahiptir. Egzama,sedef hastalığı,furunküloz, akne..

Hızlı Bak

E Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda

(0)
274.00 ₺

Güçlü antioksidan, yağ ve kolesterolün oksidasyonunu engeller.Yaşlanma sürecini geciktirir, kanser, şeker hastalığı ve kalp hastalıklarının önlenmesine katkı sağlar.Kadın üreme sistemine olumlu etki sağlar.Kan pıhtılaşmasını azaltır.Bağışıklık sistemini güçlendirir.E vitamini, hücre zarlarını serbest radikallerden koruyan en aktif antioksidan olara..

Hızlı Bak

Kuşburnu ve Karışık Bitkiler İçeren Takviye Edici Gıda

(0)
134.00 ₺

-Bağışıklık sistemini destekler.-Kardiyovasküler sistemin işlevini iyileştirir.-Vücudun bakteri, virüs ve mantarlara karşı savunmasını artırır.Kuşburnu ve Karışık Bitkiler içeren Takviye Edici Gıda'nın bileşimi, bağışıklığı artırmak, bakterilere ve virüslere karşı doğal savunmayı artırmak, enflamatuar süreçleri azaltmak ve kardiyovasküler ve sinir ..

Hızlı Bak

Lesitin NSP

(0)
247.00 ₺

Membran koruyucu etkiye sahiptir.Tüm sinir sistemi için beslenme sağlar, sinir zarlarının bir parçasıdır.Karaciğer yağını azaltır, hepatoprotektiftir.Kan kolesterolü ve yağ asidi seviyelerini normalleştirir.Bağırsak kanalında A,D,E ve K vitaminlerinin emilimini arttırır.NSP Lesitin ürünü sinir sistemini ve beyin fonksiyonunu destekleme ve metaboliz..

Hızlı Bak

Magnezyum İçeren Takviye Edici Gıda

(0)
154.00 ₺

ATF ( Adenozin Trifosfat) oluşumuna ve hücrede enerji birikimine katılır.Nöromüsküler iletim ve düz kas tonusunun düzenlenmesine katılır.Bağ dokusu oluşumuna katılır, kolajen, elastin, proteoglikanların sentezini arttırır, kemik dokusunu, dişleri, kılları, tırnakları güçlendirir.Trombosit agregasyonunu önleyerek kanın pıhtılaşmasını azaltır.Magnezy..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)